Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z marca 2023 - najważniejsze wydarzenia. Co działo się w Białogardzie? Bądź na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Białogardu czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Białogardu czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w marcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Białogardu najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Białogardzie. Terminy aktualne na 1.04.2023”?

Przegląd marca 2023 w Białogardzie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z marca 2023 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Białogardzie. Terminy aktualne na 1.04.2023

W jaki sposób sprawdzić, czy na tomografię emisyjną są długie terminy NFZ w w Białogardzie? Zobacz zestawienie miejsc, dzięki któremu dowiesz się, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy (stan na 1.04.2023). Jest to dobry pomysł aby wiedzieć, gdzie kolejka NFZ na tomografię emisyjną będzie najkrótsza.

📢 Kolejki NFZ na terapię hiperbaryczną w Białogardzie. Stan na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na terapię hiperbaryczną na NFZ w Białogardzie? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na terapię hiperbaryczną na NFZ (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ na badania genetyczne w Białogardzie. Stan na 1.04.2023

Jak długo trzeba czekać na badania genetyczne na NFZ w Białogardzie? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na badania genetyczne w Białogardzie może być krótsza (stan na 1.04.2023).

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka kwiecień Białogard: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w marcu uwagę czytelniczek i czytelników z Białogardu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kolejki NFZ w Białogardzie na leczenie aparatem ortodontycznym. Dane aktualne na 1.04.2023

Jakie są terminy NFZ na leczenie aparatem ortodontycznym w Białogardzie? Może się zdarzyć tak, że kolejka do wykonania świadczenia jest długa. Z tego względu warto znać miejsca, gdzie na NFZ uda nam się dostać szybciej. Sprawdź nasze zestawienie (stan na 1.04.2023), gdzie na leczenie aparatem ortodontycznym można znaleźć krótszy termin na NFZ. Zobacz, czy w twojej okolicy jest szansa na szybsze wykonanie świadczenia.

📢 Terminy NFZ w Białogardzie na fizjoterapię domową. Dane aktualne na 1.04.2023

Jak sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ na fizjoterapię domową w Białogardzie? Przedstawiamy zestawienie miejsc, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na fizjoterapię domową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023). Jest to dobry sposób, aby dowiedzieć się, gdzie kolejka jest krótsza.

📢 Terminy NFZ na rezonans magnetyczny w Białogardzie. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jak sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ na rezonans magnetyczny w Białogardzie? Przedstawiamy zestawienie miejsc, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na rezonans magnetyczny na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023). Jest to dobry sposób, aby dowiedzieć się, gdzie kolejka jest krótsza.

📢 Kolejki NFZ na kolonoskopię w Białogardzie. Stan na 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na kolonoskopię na NFZ w Białogardzie? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na kolonoskopię na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Terminy NFZ na tomografię komputerową w Białogardzie. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na tomografię komputerową na NFZ w Białogardzie? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na tomografię komputerową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ w Białogardzie na gastroskopię - 1.04.2023

W jaki sposób sprawdzić, czy na gastroskopię są długie terminy NFZ w w Białogardzie? Zobacz zestawienie miejsc, dzięki któremu dowiesz się, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy (stan na 1.04.2023). Jest to dobry pomysł aby wiedzieć, gdzie kolejka NFZ na gastroskopię będzie najkrótsza.

📢 Za zdrowie Pań! Tak Dzień Kobiet obchodzono w PRL. Co się zmieniło?

Wręczanie goździków i rajstop, okolicznościowe akademie, artykuły w prasie, ale i zakrapiane imprezy w pracy. Święto Kobiet miało w PRL oficjalny, państwowy charakter. Nadano mu wysoką rangę i obchodzono z pompą. Życzenia dla pań wysyłali nawet kosmonauci. Czy świętujecie Dzień Kobiet? Zobaczcie, jak Dzień Kobiet obchodzono w czasach PRL. Wtedy Dzień Kobiet święcił triumfy.

📢 Jarosław Budzyński zaginiony w Karlinie. Rodzina czeka. Przekaż informację do Fundacji ITAKA

Jarosław Budzyński zaginął w Karlinie 27.03.2023. Rodzina szuka go z pomocą Fundacji ITAKA. Mężczyzna ma 52 lata i 167.0 cm wzrostu, oczy - niebieskie. Jarosław Budzyński zaginął w Karlinie. Jeśli widziałaś lub widziałeś osobę ze zdjęcia po 27.03.2023, koniecznie skontaktuj się z Fundacją ITAKA. Pamiętaj, że każda wiadomość może być cenna.

📢 Przedszkola w Białogardzie w roku szkolnym 2023/2024. Sprawdź, gdzie się znajdują

Warto zadbać o rozwój dziecka jak najwcześniej. Aby to zrobić możesz zapisać je do jednego z przedszkoli w Białogardzie. Zobacz adresy dostępnych placówek. Przeczytaj także, kiedy rozpoczynają się rekrutacje i jakie kryteria są w nich brane pod uwagę, a także jak bardzo ważne jest, by Twoje dziecko jak najwcześniej rozpoczęło lekcje funkcjonowania w grupie.

📢 Kobieca Twarz Roku 2023. Które z kandydatek z powiatu białogardzkiego mają szanse na tytuł? Zobacz ZDJĘCIA

Z okazji Dnia Kobiet 2023 stworzyliśmy wielką galerię Mieszkanek województwa zachodniopomorskiego. Teraz w trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - zostaną przyznane tytuły Kobiecej Twarzy Roku naszego regionu. Zobacz kandydatki z powiatu białogardzkiego. Głównymi nagrodami w finale ogólnopolskim akcji będą samochody - trzy Toyoty Aygo X.

📢 Prasówka 26.03.2023 z całego tygodnia w Białogardzie. Bądź na bieżąco z wydarzeniami

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Białogardu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 19.03 a 25.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Klauzula obowiązku informacyjnego dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook oraz platformy Instagram w zakresie konta/fanpage ”?

📢 Klauzula obowiązku informacyjnego dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook oraz platformy Instagram w zakresie konta/fanpage

📢 Przegląd tygodnia z 19.03.2023 w Białogardzie. Najważniejsze wydarzenia od 12.03 do 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Białogardu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 12.03 a 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ w Białogardzie na tomografię emisyjną - 19.03.2023”?

📢 Przegląd tygodnia z 12.03.2023 w Białogardzie. Najważniejsze wydarzenia od 5.03 do 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Białogardu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.03 a 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Za zdrowie Pań! Tak Dzień Kobiet obchodzono w PRL. Co się zmieniło?”?

📢 Szokujące nagranie z podstawówki w powiecie malborskim. Relacja z obrażania nauczycielki była na żywo prowadzona na TikToku

Sąd rodzinny w Malborku zajmie się czwórką uczniów ze Szkoły Podstawowej w Lisewie Malborskim, którzy znieważali swoją nauczycielkę. Nie zostało to w czterech ścianach sali lekcyjnej. Wszystko mogli obejrzeć użytkownicy TikToka.

📢 Kurtki wiosenne na sezon 2023. Moda powraca! Sprawdź, co się będzie nosić

Już niedługo w głąb szafy schowamy grube kurtki, by pod ręką mieć lekkie, kolorowe okrycia. Niektóre z nich są w modzie od kilku sezonów, inne z kolei popularne były lata temu, a teraz wracają do łask. Co wybrać, by być modną, a przede wszystkim dobrze się czuć w dobrze skomponowanej stylizacji?

📢 Takie rzeczy ludzie chcą oddać za darmo na OLX! Nie do wiary, co znaleźliśmy. Sprawdziliśmy ogłoszenia z marca 2023 [ZDJĘCIA]

Za darmo na OLX: Chustka skauta, stare kapcie, kartony po rowerach, patyczaki, puszki, pojemnik na brudne pieluchy, a nawet Pismo Święte w języku koreańskim - to tylko niektóre rzeczy, jakie Polacy chcą oddać za darmo za pośrednictwem serwisu OLX. Niektóre są naprawdę zadziwiające. Ciekawe, czy te rzeczy znajdą nowych właścicieli?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bialogard.naszemiasto.pl Nasze Miasto